contact

U kunt het formulier hiernaast gebruiken om contact op te nemen.

Ook kunt u telefonisch contact met ons opnemen: 0118 44 22 70.

Onze adresgegevens vindt u hier.

Gildeweg 39a
Vlissingen
Nederland

(0118) 442270

Uw bouwkundige berekeningen en controles snel en accuraat. Altijd volgens de actuele regelgeving en de recente ontwikkelingen. Als bouwkundig ingenieursbureau in de woning- en utiliteitsbouw vult S&W Consultancy u perfect aan. Passend binnen uw tempo en hoge kwaliteitsnormen.

Over S&W

Over-S-W.jpg

Over S&W

 

berekend op uw eisen!

Gisteren is te laat! Uw bouwkundige berekeningen en controles moeten zo snel mogelijk gereed zijn. Maar ondanks dat hoge tempo wilt u er op kunnen vertrouwen dat de controles accuraat zijn. S&W Consultancy is berekend op zulke eisen.  

Voor meer dan 200 verschillende opdrachtgevers werken we aan ongeveer 1.000 tot 1500 projecten per jaar. Zoals op het kaartje is te zien bevinden onze opdrachtgevers zicht letterlijk in heel Nederland en België.

 

De mensen achter S&W

Jeroen Stephan Directeur jeroen@s-w.nl

Jeroen Stephan
Directeur

jeroen@s-w.nl

Tom Beekman Bouwkundig adviseur tom@s-w.nl

Tom Beekman
Bouwkundig adviseur

tom@s-w.nl

Frank Hammen Bouwkundig adviseur frank@s-w.nl

Frank Hammen
Bouwkundig adviseur

frank@s-w.nl

Davy Schroevers Bouwkundig adviseur davy@s-w.nl

Davy Schroevers
Bouwkundig adviseur

davy@s-w.nl

Ringo Kranenburg Bouwkundig adviseur ringo@s-w.nl

Ringo Kranenburg
Bouwkundig adviseur

ringo@s-w.nl

Ralph Namrit Administratie ralph@s-w.nl

Ralph Namrit
Administratie

ralph@s-w.nl

Loes Mol Bouwkundig adviseur loes@s-w.nl

Loes Mol
Bouwkundig adviseur

loes@s-w.nl

Liselotte Bolier Bouwkundig adviseur liselotte@s-w.nl

Liselotte Bolier
Bouwkundig adviseur

liselotte@s-w.nl

Olga Loppies Administratie olga@s-w.nl

Olga Loppies
Administratie

olga@s-w.nl

Michiel van Belle Bouwkundig adviseur michiel@s-w.nl

Michiel van Belle
Bouwkundig adviseur

michiel@s-w.nl

Mike van Osta Bouwkundig adviseur mike@s-w.nl

Mike van Osta
Bouwkundig adviseur

mike@s-w.nl

Alex van der Linde Bouwkundig adviseur alex@s-w.nl

Alex van der Linde
Bouwkundig adviseur

alex@s-w.nl

Thierry Wattel Bouwkundig adviseur thierry@s-w.nl

Thierry Wattel
Bouwkundig adviseur

thierry@s-w.nl

Vincent Boschitsch Bouwkundig adviseur vincent@s-w.nl  

Vincent Boschitsch
Bouwkundig adviseur

vincent@s-w.nl

 

Onze partners